Täna algavad Järvamaa discgolfi seeriavõistlused 2020

03/06/2020

Tagasi

Foto: innovadiscs.com

Täna, 3.juunil mängitakse Türil Järvamaa discgolfi seeriavõistluse avaetapp. Järgmised etapid toimuvad 10.juunil Aravetel, 17.juunil Paides, 8.juulil Järva-Jaanis, 22.juulil Väätsal ning 5.augustil Metsajõel.

Kõikide etappide algus kell 18.45.

Igal etapil toimub ka CTP võistlus. Mängitakse PDGA ametlike reeglite järgi ning lähtutakse ametlikust PDGA võistlusjuhendist.

Seeriavõistlusele saab registreerida läbi http://www.discgolfmetrix.com keskkonna või 20 minutit enne võistluse algust võistluspaigas. Registreerimine lõppeb võistluspäeval kell 18:30. Osalustasu on 5€. Maksmine käib check-in ajal.
Rajale pääseb maksimaalselt 18 korviga rajal 90 mängijat ning 9 korviga rajal 45 mängijat (va juhul, kui korraldajad korve juurde ei pane).

Auhinnad:
Igal etapil autasustatakse iga klassi kolme parimat meenega ja koondarvestuse iga võistkusklassi kolme parimat karika ja meenega.
Kõik osalejad, kes on teinud kaasa vähemalt neljal etapil, osalevad loosimises, mille peaauhinnaks on puhkusepakett. Loosimine toimub viimasel etapil Metsajõel ja võidu tagab võitja kohalolek.

Lisainfot leiab SIIT 

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background