Tänavakorvpallurid võtsid mõõtu

Pühapäeval mängiti Lai tn 33 väljakutel tänavakorvpallisarja Paide Suvi 2019 III etapp.

Noormängijaid oli seekord kohale tulnud 13. Kolm U14 poissi mängisid omavahel 1vs1 turniiri. U13 tüdrukud, U12 poisid ja U11 poisid mängisid omavahel ühe korra läbi, misjärel moodustati segavõistkonnad, kust igast vanusest oli üks liige.

Meeste klassis oli seekord kohal lausa 9 võistkonda 30 mängijaga. Kahes alagrupis mängiti üks ring läbi ja mõlema grupi kaks paremat jõudsid poolfinaali. Kolmandad kohad selgitasid omavahel etapi 5.-6. koha ja neljandad kohad 7.-8. koha. Viieliikmelise grupi viimane koht sai turniiril 9. koha.

A-grupi läbis täiseduga AIHÄVNOUAIDIA koosseisus Vaigo Mikson, Rauno Nurklik, Rivo Nurklik ja Sander Viilup. Teise koha peale tekkis kolme võistkonna vahel n-ö surnud ring, kus tuli vaadata visatud punktide keskmist, mis oli napilt kõige parem tiimil VÄÄTSA, kolmandaks tuli AINARS ja neljandaks 50+.

B-grupi läbis täiseduga PAIDE-ALLIKU koosseisus Armin Ikla, Alo Lengert ja Aldo Lengert ning teise koha sai TREENERID koosseisus Erjo Paris, Tõnis Tõnström ja Viljar Pennert.

Poolfinaalid kujunesid väga tasavägiseks. PAIDE-ALLIKU alistas VÄÄTSA tulemusega 14:13 ning AIHÄVNOUAIDIA oli lisaajal parem TREENERITEST tulemusega 18:16.

Finaalis oli AIHÄVNOUAIDIA juba kindlalt PAIDE-ALLIKUST parem numbritega 18:11 ning korviderohkes 3. koha mängus alistasid TREENERID tulemusega 21:18 VÄÄTSA.

5. koha sai III etapil RIKKTAHABMAGADA, neile järgnesid AINARS, 50+, LAI 44 ja PÕLVED.

Tänavakorvpallisarja Paide Suvi 2019 IV etapp mängitakse 24. augustil algusega kell 11 Peetris.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background