Tänavapildis näeb vormis kaitseliitlasi

Fotol 2018. aasta Järva maleva Võidutule toojad: noorkotkas Sten Ivantšik, naiskodukaitsja Merje Mihkelsaar, kodutütar Heli Hiiemäe ja kaitseliitlane Endel Nurmsalu

Sel nädalal peab Kaitseliit ja Kaitseliidu Järva malev oma 100. juubelit.

Andmaks juubelile pidulikumat hõngu, kutsus Kaitseliidu Järva maleva pealik kõiki Järvamaa kaitseliitlasi, naiskodukaitsjaid, noorkotkaid, kodutütreid ja noortejuhte kandma oma igapäevastel töödel, õpingutel ja muudel toimetustel Kaitseliidu, Naiskodukaitse, Noorte Kotkaste või Kodutütarde vormiriietust.

Üleskutsega liituvad ka Türi Vallavalitsuses töötavad kaitseliitlased, eesotsas vallavanem Pipi-Liis Siemanniga.

Järvalastel on vormis Kaitseliidu liikmetega võimalik tänavapildis kohtuda 5.-11. novembrini. Kõigil, kes kohtuvad tänaval või töökohas vormis Kaitseliidu liikmega, palutakse teha liikmega koos üks tore pilt ja postitada see koos meeleoluka kommentaariga Facebooki Kaitseliidu Järva maleva lehele.

Kaitseliit loodi 1918. aasta 11. novembril. Täna on Kaitseliit kaitseministeeriumi valitsemisalas tegutsev vabatahtlik, sõjaväeliselt korraldatud, relvi valdav ning sõjaväeliste harjutustega tegelev riigikaitseorganisatsioon. Kaitseliidu ülesanne on vabale tahtele ja omaalgatusele toetudes suurendada rahva valmisolekut kaitsta Eesti iseseisvust ja põhiseaduslikku korda.

Kaitseliidu nais- ja noorteorganisatsioonid on Naiskodukaitse, Noored Kotkad ja Kodutütred.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background