Tarmo Neemelo tegi vägeva lahkumismängu. FOTOD!

Paide Linnameeskond lõpetas oma rekordilise Premium liiga hooaja võiduga, kui legendaarse ründaja Tarmo Neemelo lahkumismängus alistati FCI Levadia tulemusega 3:1.

Ühe värava ja söödu andis päevakangelane ise, kaks tabamust lisas Yann Michael Yao.

Tänavu Levadialt kaks kaotust ja ühe viigi vastu võtnud Paide alustas kohtumist hea emotsiooniga, mis kestis kuni lõpuvileni. Neemelo näitas juba kohtumise esimestel minutitel, et mäng on tema, kui teele saadetud tsenderdus võttis kaitsjast rikošeti ja lendas õige napilt väravast mööda.

Esimene väravasööt ei lasknud end kaua oodata – 37. minutil viis Yann Michael Yao Paide juhtima. Kolm minutit hiljem vastased küll viigistasid, ent rohkem sõnaõigust neile enam ei antud.

Teisel poolajal suunas Yao Andre Frolovi söödu peaga väravasse, saades selle tabamusega kirja oma hooaja 11. värava.

75. minutil vormistas oma karjääri 196. värava Tarmo Neemelo ja kohtumine lõppes Paide Linnameeskonna 3:1 võiduga.

449 mängu ja 196 väravat – selliste numbritega lõpetas legendaarne ründaja Tarmo Neemelo oma karjääri.

Paide Linnameeskond saavutas Premium liigas oma klubi ajaloo parima, 4. koha. 36 peetud kohtumisest võideti 23, viiki mängiti viiel korral ning vastaste paremust tunnistati vaid kaheksal korral.

Maarja Traussi tehtud fotosid vaata SIIT.