Tartus toimusid Eestimaa suvemängud

12.-14. juulil toimusid Tartus iga nelja aasta järel toimuvad  Eestimaa suvemängud, kus võisteldi 25-el spordialal ja 100 erinevas vanuseklassis. Just selleks võistluseks ühendasid Türi valla, Järva valla ja Paide linna sportlased oma jõud ning viisid Järvamaa parima tulemusega väikeste maakondade hulgas võitjaks. Järvamaa võitis 404 punktiga, teise koha sai Võrumaa 394 punktiga ja kolmas oli Jõgevamaa 392 punktiga.

Kokku osales mängudel 63 omavalitsust, kelle hulgast Türi vald võitis üldarvestuses 9. koha, Järva vald oli 10’s ja Paide linn 20’s. Eraldi võistlesid Türi vald ja Järva vald suurte valdade arvestuses, keda oli võistlustele tulnud 21 omavalitsust ja kus Türi lõpetas 7. kohaga,  Järva 8. kohaga. Paide võistles linnade arvestuses, keda oli kokku 13 omavalitsust, saavutades seal 3 koha.

Juhtide võistluses saavutas valdade arvestuses üle 8000 elanikku ja maakonnad kuni 4000 elanikku esikohad Türi vallavanem Pipi-Liis Siemann. Naiste linnade arvestuses sai esikoha Paide abilinnapea Anneli Tumanski. Meeste arvestuses sai esikoha arvestuses vallad üle 8000 elanikku Järva valla abivallavanem Toomas Tammik.

Rohkem tulemusi leiab SIIT!


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background