Tooliklubi toetab Paide Teatri tegevust

Paide Muusika- ja Teatrimaja on käivitanud Tooliklubi aktsiooni, et koguda raha Paide Teatri tegevuse toetamiseks. Seekordne ettevõtmine on arvult juba neljas. Tegemist on Muusika- ja Teatrimaja sõprade klubiga, mille kaasabil on teostunud erinevad projektid: suure saali toolide remont, kino digitaliseerimine ja kontsertklaverite renoveerimine.

Sel korral pühendub Tooliklubi Paide Teatrile, millele pandi alus käesoleva aasta 1. augustil. Teatri moodustab kuueliikmeline professionaalne püsitrupp, kellele projektipõhiselt liidetakse Eesti näitlejaid, lavastajaid ning valgus-, video-, heli-, ja lavatehnilist personali. Teater toob oma avahooajal välja neli uuslavastust ning avas ka Kesk-Eestis väga oodatud teatriõppe noortestuudio.

Nii nagu ka kolm esimest Tooliklubi aktsiooni, saab ka nüüd soetada muusika- ja teatrimaja suurde saali omanimelise tooli. Omaniku silt jääb toolile kaheks aastaks aktsiooni lõpuni.

Üks tool maksab 100 € ning osta saab nii palju toole, kui keegi soovib.

Tooli(de) ostmiseks sõlmitakse Tooliklubi liikmega kaheaastane leping. Toolide müük kestab kuni 15. novembrini, ent Paide Muusika-ja Teatrimaja võtab aasta lõpuni vastu ka vabalt valitud summas annetusi.

Esimene Tooliklubi loodi 2012. aastal. Aastate jooksul on Tooliklubi liikmeid olnud nii eraisikute kui ka ettevõtete seas.

Rohkem informatsiooni leiab Tooliklubi kohta SIIT!

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background