Töötukassa sõlmis Järvamaa ettevõtetega koostööleppe

Eesti Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja SA Koeru Hooldekeskus juht Terje Teder; foto: Eesti Töötukassa

Eesti Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel, Järva Tarbijate Ühistu juht Tõnu Uibopuu ja SA Koeru Hooldekeskus juht Terje Teder allkirjastasid koostööleppe.

Koostöölepe on heaks näiteks, kuidas era- ja avalik sektor saavad koos igapäevast tööelu paremaks muuta ning kinnituseks, et koostöö jätkub.

Järva Tarbijate Ühistu on töötukassa jaoks oluline koostööpartner, kes kasutab aktiivselt töötukassa teenuseid, osaleb teabepäevadel ja töömessidel. Tegemist on kohusetundliku tööandjaga, kes koolitab oma töötajaid, pakub kaasaegseid töövahendeid ja head motivatsioonipaketti oma töötajatele. Samuti teeb tarbijate ühistu koostööd Järvamaa Kutsehariduskeskusega ning pakub tööpraktika võimalusi.

SA Koeru Hooldekeskus on vanim ja suurim kolmest Järvamaal tegutsevast hoolekandeasutusest. Töötukassal on hooldekeskusega pikaajaline koostöö ja osaletakse mitmetel töötukassa üritustel, näiteks teabepäevadel, töömessidel, koolitustel ja korraldatakse avatud uste päevi. Koeru Hooldekeskus on Eesti Töötukassale partner ka proovitöö, tööpraktika ja palgatoetuse teenuste osutamisel.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background