Tublisid vabatahtlikke oodatakse märkama

Foto: Maarja Trauss

If Kindlustus korraldab kampaaniat „Otsime sangareid”, mille raames oodatakse  kuni 26. jaanuarini lugusid vabatahtlikest päästjatest, abipolitseinikest või tublidest kodanikest, keda tänada ja tunnustada selle eest, et nad on oma tähelepanelikkuse või heateoga muutnud Eesti veelgi turvalisemaks.

Koostöös Abipolitseinike Kogu ja vabatahtlikke päästjaid koondava Päästeliiduga ning Eesti inimeste abiga aidatakse esile tõsta neid, kelle julge tegu on viimase aasta jooksul päästnud kellegi elu, hoidnud ära õnnetuse, aidanud tabada õigusrikkuja või kes on muul moel andnud panuse, et muuta Eesti turvalisemaks.

Tunnustamist väärivate inimeste leidmiseks ootab If Kindlustus kõigi Eesti inimeste abi. Kuni 26. jaanuarini saab aadressil www.if.ee/sangarid igaüks kirja panna tubli inimese, kes on aidanud meie kõigi turvatunnet kasvatada ja kes väärib selle eest tänu, tunnustust ja ka teistele eeskujuks seadmist.

Tänukampaania tänavused patroonid on Ingeldrin Aug ja Sergei Metlev, kes osalevad päevatöö kõrvalt ka ise väga aktiivselt vabatahtlikus tegevuses.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background