Türi Ganvixi karikateekond sai läbi

Väikeste karikavõistluste 1/8 finaalis pidi Türi Ganvix koduväljakul tunnistama FC Tarvastu JK Tõrva ÜM meeskonna 4:2 paremust, seejuures võitja selgus alles penaltiseerias.

Kui esimesel  poolajaga tundus, et vastased on kohtumise 3:0 eduseisult juba otsustanud, siis teine kolmveerand tund tõi hoopis teise seisu.

Teisel poolajal said türilased oma mängumasina lõpuks tööle, ning lõid vastastele kolm vastuseta väravat, seejuures viigivärav sündis kohtumise viiendal üleminutil, kui Taavi Parts realiseeris penalti.

See värav viis kohtumise lisaajale, mille tulemusel võitja veel ei selgunud. Kohtumine jätkus penaltiseerias, kus tasavägises heitluses jäid vastased 4:2 peale, lõpetades sellega türilaste karikateekonna.

1/8 veerandfinaalis jätkab edasipääsu nimel võitlemist Paide Linnameeskond III, kes 12. juunil võõrustab koduväljakul algusega kell 19.30 Lasnamäe FC Ajax meeskonda.