Türi Muusikakool on aasta huvikool. Lisatud FOTO- ja VIDEOLINK!

Foto: Erlend Štaub

Teisipäeva õhtul Tallinnas toimunud Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Eesti Noorsootöö Keskuse korraldatud iga-aastasel noortevaldkonna tunnustussündmusel Noorte Heaks Tänu tunnustati üleriigiliselt noorsootöö valdkonna parimaid tegijaid, inimesi, ettevõtteid ja organisatsioone, kes on panustanud noorsootöösse, valdkonda edendanud, algatanud uusi tegemisi ning mõjutanud valdkonna arengut kohalikul, maakondlikul või üleriigilisel tasandil.

Parimaid tunnustati 12 kategoorias: aasta noorsootöötaja, aasta huvikool, aasta noortekeskus, aasta noorteühing või –organisatsioon, aasta osaluskogu ja õpilasesindus, aasta noortemalev, aasta noortelaager, aasta kohalik omavalitsus, aasta noorsootööühing, aasta panustaja, aasta tegu noorsootöös ning pikaajaline panus noortevaldkonda.

Aasta huvikooli kategoorias tunnistati laureaadiks Türi Muusikakool, kus on muusikaharidust antud juba üle 46 aasta. Lisaks tavapärasele pilliõpetusele on kool panustanud palju sellesse, et äratada noortes üldisemalt huvi pillimängu vastu ning samuti tehakse palju koostööd nii üleriigilisel kui rahvusvahelisel tasandil.

Türi Muusikakoolis õppimine on tehtud õppijale võimalikult paindlikuks, mis tähendab, et õppida saab mitmel erineval õppekaval – põhiõppes, üld- ja vabaõppes, eelkoolis, täiskasvanute õppes ning õppekavavälisel õppel.

2019. aastal avati uusi erialasid, propageeriti muusikaharidust ning muusikakooli õpilased saavutasid kõrgeid kohti nii regionaalsetel, üleriigilistel kui rahvusvahelistel konkurssidel.

Lisaks Türi Muusikakoolile olid aasta huvikooli tiitlile nomineeritud Pärnu Muusikakool ja Võru Muusikakool.

Fotosid tunnustussündmuselt vaata SIIT.

Otseülekande salvestust saab näha SIIT.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background