Türi spordihoone otsib nimesponsorit

02/06/2020

Tagasi

Türi Põhikooli ja Spordihoone ehitus hakkab lõpusirgele jõudma. Kui koolihoone ehituse eelarve on üsna raamidesse seatud ja Türi vald saab maja ehitamiseks omavahenditele lisaks ligi 5,2 miljonit eurot toetust, siis spordihoone valmib ainult valla enda rahaga.

On üsna tavapärane, et sportimispaikadel on lisaks kohale, kus see asub, nimi ka mõne ettevõtte järgi, kes selle sportimispaiga käigushoidmiseks enim panustab. Ka Türi vald pakub välja võimaluse suurehitise seinal suurelt oma ettevõtte nime eksponeerimiseks. Avaldusi selleks oodatakse juunikuu lõpuni.

Kui koolimajades reklaame ei kohta, siis spordihooned on tavapäraselt just need kohad, kus ettevõtted oma logosid ja reklaame saavad näidata. Türi Spordihoone ei hakka olema selles osas erand. Seetõttu soovitakse leida lisaks nimesponsorile ka neid ettevõtteid, kes soovivad oma logosid või reklaame spordisaali seintel või infoekraanidel eksponeerida ja on valmis selle eest igakuiselt tasuma, toetades läbi selle spordihoone tegevusi ja ülalpidamist. Kõigi soovi avaldanud ettevõtjatega räägitakse tingimused individuaalselt läbi.

Lisaks suurele saalile on majas veel kolm eraldi saali: jõu- ja tõstesaal, maadlussaal ning aeroobikasaal. Kui leitakse soovijad, saab ka need saalid nimetada ümber mõne ettevõtte nimega.
Samuti saavad ettevõtted spordihoone tegevusi toetada, tehes ühekordseid annetusi. Toetajate nimed avalikustatakse.

Ka eraisikud, kes tahaksid spordihoone valmimisse panustada, saavad seda teha. Selleks saab teha annetuse Türi vallavalitsuse arveldusarvele märksõnaga Spordihoone. Arvelduskonto numbrid on EE731010702003740008 (SEB pank) ja EE772200001120170327 (Swedbank). Annetaja võib jääda avalikkusele anonüümseks, kuid sellest palutakse eraldi teada anda. Annetajate nimed avalikustatakse valla kodulehel ja lisaks jäädvustatakse 100 ja enam eurot annetanud eraisikute nimed spordihoone seinale.

Lisainfot jagab abivallavenam Elari Hiis tel.5340 2901 ja meili teel elari.hiis@tyri.ee.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background