Türi Spordikooli esimene suvelaager sai läbi

Möödunud nädalal toimus esimene Türi Spordikooli suvelaager, kus kolme päeva jooksul osales 50 7-12-aastast noort, et tutvuda erinevate spordialadega.

Esimesel päeval said kõik proovida kergejõustikku ja maadlemist. Samal ajal treenisid staadionil tippsportlased Rasmus Mägi, Maris Mägi ja Grit Šadeiko, kelle treeninguid oli hea jälgida. Teisel päeval tutvuti vibuspordi ja jalgpalliga ning lisaks käidi aktiivselt aega veetmas ka järve ääres. Kolmas päev algas võrkpalliga, misjärel sõideti Kirna talli ratsutama. Viimaseks treeninguks oli orienteerumine Türi Kultuurikeskuse ümbruses, kust tee viis Kõrgessaare metsa, kus toimus laagri lõpetamine.

Kõik noored said kaela medalid väga tubli soorituse eest laagris, sest kolme päeva jooksul ei olnud ühtegi noort, kes oleks kasvõi korra öelnud, et ta enam ei jõua või ei taha. Pigem koguneti pärast laagripäeva veel kunstmurule jalgpalli mängima, järve äärde ujuma ja mujale aktiivselt aega veetma.

Laagri lõpus said kõik soovijad ka discgolfi mängida. Korraldajatel oli rõõm näha, et lapsed läksid rajale koos vanematega ja üheskoos sportimist nautisid.

Lastele väga huvitavaid ja mitmekülgseid treeninguid tegid Türi Spordikooli treenerid Veiko Valang, Mati Sadam, Ilmar Mõttus, Villi Vantsi, Kaarel Kallas, Maie Kukk, Ulvar Kuningas ja Kristo Kiik.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background