Türi vald kuulutas välja ettevõtluskonkursi

Foto: Merle Rüütel/Türi vallavalitsus

Türi Vallavalitsus on välja kuulutanud valla ettevõtluskonkursi.  Konkursi eesmärk on tunnustada Türi vallas tegutsevaid edukaid füüsilisest isikust ettevõtjaid ning äriühinguid, sh suur- ja väiketootjaid, talusid, põllumajandus- ja muid ettevõtteid. Konkursile võib esitada füüsilisest isikust ettevõtjaid ning äriühinguid, sh maaettevõtlusega (taime- ja loomakasvatussaaduste tootmine) tegelevaid suur- ja väiketootjaid (talud ja põllumajandusettevõtted), alternatiivset suunda arendavaid talusid ja muid ettevõtteid, kes tegutsevad Türi vallas.

Tänavu valitakse parimaid viies kategoorias: Türi valla parim ettevõte 2018 , Türi valla parim talu 2018 , Türi valla edukaim alustav ettevõte 2018, Türi valla parim kohalik toode või teenus 2018 ja  Türi valla parim töökollektiivi juht 2018.

Kandidaadi ülesseadmiseks tuleb Türi Vallavalitsusele esitada hiljemalt 5. veebruariks vormikohane ankeet, mis on avaldatud Türi valla veebilehel www.tyri.ee ja saadaval  Türi Vallavalitsuses. Ankeeti saab täita ja esitada Türi valla veebilehel.

Loe lisa SIIT!

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background