Türi vald otsib aasta küla

Türi Vallavalitsus kuulutas välja „Aasta küla“ konkursi.

Selle eesmärgiks on tutvustada ja populariseerida Türi valla külade ja alevike kodanikualgatuslikku tegevust ning tunnustada ja ergutada aktiivse kogukonnaga külasid.

Konkursiga selgitatakse välja 2019. aastal aktiivse tegevusega silma paistnud Türi valla küla, mille elanikud on väljapaistvalt tegutsenud küla arendamisel ja külaelu edendamisel. Aunimetuse määramisel arvestatakse külakogukonna positiivset arengut, omavahelist koostööd, küla heakorda ning külaelanike aktiivsust kultuuri- ja spordiürituste organiseerimisel, üritustel osalemisel ja oma küla tutvustamisel.

Ettepanekuid aasta küla nimetuse määramiseks võivad teha kõik isikud, asutused ja ühendused.

Ettepanek tuleb esitada hiljemalt 31. jaanuari kella 14ks e-posti aadressile vallavalitsus@tyri.ee või paberkandjal aadressile Kohtu 2, Türi.

Konkursi võitja otsustatakse hiljemalt 21. veebruaril. Võitjale määratakse aunimetus „Aasta küla“ ja rahaline preemia 500 eurot. Lisaks saab aasta küla enda kätte hoiule rändauhinna „Küla valgus“.

Esimest korda valiti Türi valla aasta küla 2007. aastal, mil tiitli pälvis Ollepa küla, möödunud aastal võitis konkursi Väätsa alevik.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background