Türi vald tähistab sünnipäeva

Türi Vallavalitsus annab täna toimuval pidulikul valla 2. sünnipäeva kontsertaktusel üle aukodaniku tunnistuse koos vapimärgiga ning kuld- ja hõbemärgid.

Volikogu otsusega saab Türi vallale osutatud teenete eest aukodaniku tunnistuse ja vapimärgi nr. 2 Alfons Jakobson.

Kuldse aumärgi pälvivad Valdo Praust pikaajalise töö eest Eesti Jalgrattamuuseumi rajamisel, pühendunud ajaloo ja mõisate uurijana ning hea partnerina kohalikule kogukonnale, Maarika Jäätma pikaajalise tulemusrikka panuse eest vibuspordi arendamisel Türi vallas ning Eha Pehk silmapaistva panuse eest eakate ühistegevuse eestvedajana, kauaaegse vabatahtliku töö eest eakate õigusabiteenuse loomisel ja osutamisel, eakate tegevuskeskuse ja klubi „Ehavalgus“ töö korraldamise ning juhtimise eest Türi vallas.

Hõbedase aumärgi saavad Hannah Kaljur mitmetahulise ja eesmärgikindla panuse eest spordivaldkonnas Türi valla esindamisel, Maria Palling väga heade tulemuste eest regionaalsetel, üleriigilistel ja rahvusvahelistel klaverikonkurssidel, Oliver Veimer Türi vallale tuntuse toomise eest läbi mitmekülgse osalemise huvitegevuses ja väga heade tulemustega tuletõrjespordis ning Robin Jäätma väga heade tulemuste eest vibuspordis.

Kell 19 algaval kontsertaktusel astuvad üles mitmeid kohalikud muusikud ja tantsijad: Tea Saare laululapsed, Naized, kammernaiskoor, ansambel Kultra, seenioride segaansambel, Oliver Veimer, Maria Palling, muusikakooli akordioniansambel, trio Hanna Taube, Kerstin Laanemets ja Aleksandra Serebrjakova ning rahvatantsurühm Väiksed Viisud.

Oodatud on kõik vallakodanikud ja külalised, kellele pärast kontsertaktust pakutakse ka kohvi ja kringlit.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background