Türi valla haridus-, kultuuri- ja sotsiaalosakonda hakkab juhtima Kaia Iva

28/05/2020

Tagasi

8.juunist 2020 juhib ajutiselt Türi valla haridus-, kultuuri- ja sotsiaalosakonda Kaia Iva.

Kaia Iva on varasemalt töötanud Türil õpetaja ja õppealajuhatajana. Kaia oli aastail 2002–2005 Türi linnapea ja sealt edasi on ta valitud kõigisse Türi Vallavolikogu koosseisudesse. Kaia Iva on olnud Riigikogu liige XI ja XII koosseisus. 2016 kuni 2019 oli ta sotsiaalkaitseminister Jüri Ratase esimeses valitsuses.

Kaia Iva on nii oma vabatahtlikus kogukonnatöös kui ametialastes tegevustes ning rahva esindajana riigikogus pidanud silmas nii Türi valla kui kogu Järvamaa huvisid, seisnud siinsete inimeste jaoks oluliste otsuste tegemise eest Riigikogus ja sotsiaalkaitseministrina.

Kaia Iva on eeskujuks oma töökusega, oskusega teha koostööd ning olla innustajaks. Ta on alati arukas ja konstruktiivne kaasamõtleja kohaliku arengu küsimustes, aktiivne kogukonnaliige ning eestvedaja.

Aastal 2019 sai Kaia Iva Järvamaa vapimärgi kavaleriks ja Tallinna Ülikooli sajandi vilistlase tiitli olulise panuse eest Eesti ühiskonna, hariduse ja kultuuri arengusse. 2007 aastal pälvis ta Türi valla kuldse aumärgi.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background