Türi valla haridustöötaja konkursile laekus 18 ettepanekut

Türi Vallavalitsus kuulutas 21. augustil välja konkursi „Türi valla haridustöötaja 2018.”

Eile lõppes kandidaatide esitamise tähtaeg. Türi vallavalitsusse laekus 18 ettepanekut 15 erineva kandidaadi kohta. Ühte inimest oli esitatud lausa kolmel korral. Kandidaate esitati kõikidest Türi valla haridusasutustest ning esitajateks olid nii kolleegid kui ka lapsevanemad.

 

Foto/allikas: Türi vald

Kandidaatide hindamiseks ja laureaatide väljaselgitamiseks on vallavalitsus moodustanud ajutise kolmeliikmelise komisjoni, kuhu kuuluvad Türi valla hariduse-, kultuuri- ja sotsiaalosakonna juhataja Triin Pärna, Türi vallavolikogu liige ja hariduskomisjoni aseesimees Kati Nõlvak ja Järvamaa Arenduskeskuse noorte ettevõtlikkuse koordinaator Reelika Lepik. Komisjon koguneb otsuste tegemiseks 24. septembril.

Konkursi võitnud haridustöötajatele omistatakse tiitel „Türi valla haridustöötaja 2018″ ja määratakse Türi valla eelarvest rahaline preemia, mille suurus on võrdne õpetaja kuupalga alammääraga ehk 1150 eurot. Konkursile esitatud nominente premeeritakse mälestusesemetega.

“Türi valla haridustöötaja 2018” aunimetuse ja preemia saajaid ning nominente tunnustatakse 4. oktoobril Türi Vallavalitsuse korraldataval tänuüritusel Türi kultuurikeskuses.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background