Türi valla perespordipäev toimus Kärus

Türi valla perespordipäev

Pühapäeval, 27.oktoobril, toimus traditsiooniline Türi valla sünnipäeva perespordipäev. Kui varasemalt on antud üritus toimunud Kabalas, Türil ja Väätsal, siis nüüd oli kord Käru aleviku käes.

Käru kooli võimlasse kogunes ligi poolsada inimest, kes soovisid ühiselt sportimist nautida. Külalistena olid spordipäevale tulnud Türi Spordikooli vibusportlased, kes rääkisid oma spordialast, tulemustest ja kuidas on võimalik nendega liituda. Tegemist on tippsportlastega, kes on sel aastal võitnud maailmameistrivõistlustel naiskonnaga 6. koha, Euroopa juunioride meistrivõistlustel kuldmedali, suveuniversiaadil kuldmedali, Euroopa mängudel 7.koha ja kroonitud korduvalt Eesti meistritiitliga.

Spordipäeva soojendusharjutusi tegid Alice Merela ja Türi Spordikooli vibusportlased. Seejärel alustati teatevõistlustega, mis pakkusid nalja ja võimete proovile panemist.

Teatevõistlusel prooviti aladena läbi laskekelgutamine, slaalom uisutamine ja suusatamine, lumepalli puhumine ja sõprussideme tugevdamine. Seejärel hakkas ootamatult võimlas lund sadama, mille võistkonnad püüdsid naaber võistkonna aeda kiirelt toimetada. Viimase võistlusena panid võistkonnad köietõmbes proovile oma jõu ja selgus, et naiste võistkond oli sel päeval kõige tugevam.

Traditsiooniliselt võitis kõige noorem osaleja, kolme aastane Kristan Kivisaar, omale algavaks suusahooajaks suusad.

Novembrikuus ootavad Türi vallas ees juba uued üritused, kus 10. novembril kell 11 kogunetakse Türi linna võimla ette (Kalevi tn 9), et minna üheskoos Isadepäeva matkale Türi Motokeskusesse Kihli. Kohapeal tutvustatakse huvilistele motokeskuse tegevusi, hooneid ja vabaaja veetmise võimalusi. Lisaks sellele pakutakse suppi ja jagatakse loosiauhindu. Matka pikkuseks on 10 kilomeetrit ja liigutakse rahulikus tempos.

26. novembril toimub kampaania “Helkuriga sõbraks 2019”, mida korraldab Lääne Prefektuur. Kampaania käigus minnakse Türi linna tänavatele ja jagatakse helkureid neile, kellel see puudub. Kui ka sina soovid olla elupäästja, siis liitu helkurite jagajatega.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background