(Teet Reier)

Külas on  Türi Noortekeskuse juhataja Sulo Särkinen, kes tutvustab alanud hooaja uusi huviringe ja teeb kokkuvõtte pilotiseeritavast noortele suunatud projektifondis. Türi Kogukonnaseltsi liige Reet Murel räägib konnamaja tegemistest ja nende mardipäeva üritusest. Türi kultuurikeskuse kultuurispetsialist Rein Liivikuga tuleb juttu laupäeval Kärus toimuvast peost/ kontserdist koos ansambliga Andante.

(Teet Reier)

Türi Ühisgümnaasiumi direktor Anneli Eesmaaga tuleb juttu koolis toimuvast üleriigilisest saksa keele päevast, Türi muusikakooli õpetaja ja vastne Türi linna kuldmärgi omanik Anne Toome räägib oma tegemistest ja toimetamistest ning Alar Särgavaga võetakse teemaks Lõuna-Järvamaa lahtised mälumängu seeriavõistlused. Sarja korraldab Kultuuri-ja Spordiklubi Alem ning küsimused koostab Alar Särgava.

(Teet Reier)

Külas Türi Vallavolikogu esimees Andrus Eensoo. Teemaks äsja volikogus heaks kiidetud määruse eelnõu „Kodu soetamise toetus“.

Veel on saatekülaliseks äsja Türi valla aukodaniku nimetuse ja vapimärgi saanud Tiiu Sadam.

1.nov. Türil toimuva noorte osaluskohvikust räägivad Sten Perillus ja Sulo Särkinen. 

(Teet Reier)

külalisteks DJ, õhtujuht ja ettevõtja (ööklubi Madhouse üks loojatest) Veigo Kaaret, Türi Põhikooli õpilane Kirke Perillus ja Türi kultuurikeskuse juhataja Ülle Välimäe. Veigo Kaaret on Türil toimuva noorte motivatsiooniõhtute sarja esimene külaline ja temaga tuleb juttu hobidest ja ettevõtlusest ning, kuidas saab neid kahte asja ühitades ühiskonna ellu panustada.

Ülle Välimäega tuleb juttu Türi valla sünnipäevanädalast ja kõigest, mida see endaga kaasa toob.

(Teet Reier)

Türi valla raadiosaates on esimese poole külaliseks Järvamaa Kutsehariduskeskuse Paide õppekoha kantseleispetsialist Heleri Vallimägi. Juttu tuleb Järvamaa Kutsehariduskeskuses koolitustel käivatest õpilastest ja kuidas osadest neist endist on saanud õpetajad, millised on populaarsed kursused, koostööprojektidest ja 2019. a plaanidest.

Saate teises pooles on külas Türi raamatukogu juhataja Astrid Karpender ja Oisu raamatukoguhoidja Heli Petrovits. Juttu tuleb raamatukogu tegevustest, raamatukogupäevadest, mis toimuvad ajavahemikul 20.-30. oktoober ja Oisu raamatukogu 100. juubelist.

(Teet Reier)

Külalisteks Türi valla haridus-, kultuuri- ja sotsiaalosakonna juhataja Triin Pärna ja Türi lasteaia õpetaja ning vastne Türi valla hariduspreemia laureaat Eda Koskor. Juttu tehakse 6.oktoobril toimuvast 9-ndast Õunafestivalist ja õpetajate päeva puhul õpetamisest ning õppimisest üldiselt.

(Teet Reier)

Külalisteks Türi muusikakooli direktor Silja Aavik ja Türi noortekeskuse juhataja Sulo Särkinen.

Silja Aavikuga tuleb juttu „Igal lapsel oma pill“ nime kandvast eriprogrammist ja selle raames toimuvast kontserdist Türil ning muusikakooli tegemistest.

Suloga tuleb juttu sellest, mis kõik on viimase 8 aastaga noortekeskuses toimunud, kuidas on läinud liitumine Väätsa ja Käruga noorsootöö mõistes, millised on edasised plaanid, helkuripuu kampaaniast ja noortefondi avanemisest.

(Teet Reier)

Külalisteks Türi vallavanem Pipi-Liis Siemann ning abivallavanem Elari Hiis. Juttu tehakse Türi põhikooli uuest õppehoonest ja Väätsa eaktekodust.

(Teet Reier)

Esimeses pooles on külalisteks Hea Hoog SA juhatuse liige Anu Hall ja AS Hoolekandeteenused Kesk-Lõuna piirkonna tiimitöö juht Liis Tamm. Juttu tuleb Türi töökeskuse avamisest ja sealsetest tegevustest. Teises pooles on külas Türi valla terviseedenduse spetsialist Martin Kaschan ja teemaks konkurss „Järvamaa tervisetegu 2018“ ning 23. septembril toimuv Türi-Paide sügistriatlon.

(Teet Reier)

Saatekülaliseks esimeses pooles Türi Halduse aednik Ele Schiff ja teemaks Türi haljastus, SW Energia kingitus Türi linnale ning Kooli pargi korrastamine.

Saate teises pooles on külas Türi valla arendusjuht Üllar Vahtramäe, teemaks uue tervisekeskuse ehitamine.

raadiosaate külalisteks on Taikse külaseltsi juhatuse liige Kristina Gudinas ja Türi vallavanem Pipi-Liis Siemann. Juttu tuleb MTÜ Taikse Külaseltsi “Põranda” kampaaniast ja tuleviku mõtetest ning Väärikate ülikooli tegemistest pisut.

(Teet Reier)

Külalisteks Käru põhikooli direktor Raili Saar, Türi ühisgümnaasiumi direktor Anneli Eesmaa ning Türi valla haridus-, kultuuri- ja sotsiaalosakonna juhataja Triin Pärna.

Otse loomulikult tuleb juttu juba homme algavast uuest kooliaastast ning sellest, mida see endaga kaasa toob.Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background