Türi Vallavalitsuses on uued ametnikud

Uus aasta tõi Türi Vallavalitsusse uusi töötajaid.

Alates 2. jaanuarist töötab eestkostespetsialistina Ingrid Hiis, kes varem on Türi Vallavalitsuses töötanud sotsiaaltööspetsialistina. Ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli Pedagoogilise Seminari sotsiaaltöö erialal.

Pärast ülikooli lõppu kolis Hiis Haapsallu ja töötas Haapsalu Neuroloogilises Rehabilitatsioonikeskuses sotsiaaltöötajana, kus tema töö oli seotud klientide nõustamise, abistamise ja rehabilitatsiooniteenusega. Varasemalt on Hiis oma töös kokku puutunud ka laste ja noortega.

Alates 21. jaanuarist asub haridus-, kultuuri- ja sotsiaalosakonna juhataja asendajana tööle Rünno Lass. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli filosoofiateaduskonna ajaloo erialal, Tartu Ülikooli Pärnu kolledži sotsiaaltöö korralduse erialal, Tartu Ülikooli Euroopa kolledži Euroopa õpingute erialal ja Tartu Ülikooli majandusteaduskonna ärijuhtimise erialal, olles mitmekordne magister.

Rünno Lass on töötanud direktorina Eivere ja Koeru hooldekodudes ning sotsiaalkindlustusametis ekspertiisi ja sotsiaaltoetuste talituse nõunikuna.

Veebruaris alustab lastekaitsespetsialistina tööd Kairi Kärner. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli Pärnu kolledži sotsiaaltöö korralduse erialal ning töötanud sotsiaalpedagoogina, abikasvatajana, karjääriinfospetsialisti ja juhtumikorraldajana ning sotsiaaltööspetsialistina.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background