Türi Vibukooli laskurid näitasid taset

Reedest pühapäevani toimus Prantsusmaal Nimesis sise-maailmakarika V etapp, mis on MK sarja suurim.

Turniiril võistles ligi 1200 sportlast, Eesti oli esindatud 11 sportlasega.

Lisell Jäätma alustas esimest aastat täiskasvanute klassis kuldselt. Plokkvibu naiste klassis oli tulejoonel 87 osalejat, kellest lõppvõistlusele pääses 32. Kvalifikatsioonis saavutas Lisell uue isikliku rekordiga kõrge 10. koha.

Kullamatši jõudmiseks tuli Jäätmal alistada 4 väga tugevat vastast. Ühtlasi on Lisell Jäätma puhul tegemist esimese eestlasega, kes on jõudnud täiskasvanute maailmakarikaetapil kullamatši.

Finaalis oli tema vastaseks mitmeid kordi MK sarjas poodiumil olnud taanlanna Tanja Jensen. Jäätma näitas suurepärast laskmist ning võitis Eestile plokkvibu laskmises esimese kuldmedali maailmakarikaetapilt.

Head laskmist näitas ka juunioride klassi kuuluv Meeri-Marita Paas, kes võitis pronksmedali. Samas klassis lasi ka Hanna Liina Lippand, kes saavutas 9. koha.

Plokkvibu juunioride meeste klassis võistlesid Robin Jäätma ja Kristjan Ilves. Robin saavutas eelringis 8. ja Kristjan 14. asetuse ning Kristjan Ilves lasi kvalifikatsioonis ka uue isikliku rekordi. Lõppvõistlusel saavutasid mõlemad noormehed 6. koha.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background