Türi Vibukooli noored tõid Eestile 4 medalit

Möödunud nädalal toimus Sloveenias Čatežis Euroopa noorte GP I etapp vibulaskmises, kus Türi Vibukool oli esindatud nelja noorlaskuriga.

Lisell Jäätma ja Hanna Liina Lippand võistlesid plokkvibu naisjuunioride klassis, Robin Jäätma plokkvibu meesjuunioride klassis ning Meeri-Marita Paas plokkvibu kadettide neidude klassis.

Hoolimata sellest, et võistlus toimus üsna külmades ja vihmastes tingimustes, suutsid Türi noored näidata korralikku laskmist: Meeri-Marita Paas lõpetas eelringid 1. kohaga, Lisell ja Robin Jäätma kumbki 2. kohaga ning Hanna Liina Lippand 9. kohaga.

Segavõistkondade arvestuses läksid võistlustulle Lisell ja Robin Jäätma, kes said kokkuvõttes duellideks esimese asetuse. Esimeseks vastaseks oli neljanda asetusega Šveits. Kahjuks jäi Eesti tiim napilt alla ja vastu tuli võtta kaotus. Sellega pääseti pronksimatši, kus vastaseks oli Itaalia. Õde-vend Jäätmad näitasid tugevat laskmist, võitsid duelli ja said tasuks pronksmedali.

Individuaalarvestuses võitis Meeri-Marita Paas kadettide neidude klassis pronksmedali, Lisell Jäätma juunioride neidude klassis samuti pronksmedali ning Robin Jäätma meesjuunioride klassis hõbemedali. Hanna Liina Lippand lõpetas võistluse 7. kohaga.

Türi Vibukooli treener Maarika Jäätma ütles, et võistluse korraldajate sõnul oli tegemist 40 aasta jooksul kõige külmema nädalaga, mis seal kevadel olnud on. Siiski arvas Jäätma, et ilm aitas meie noorte edule veidikene kaasa ja ta jäi oma õpilaste tulemustega väga rahule.

Järgmine võistlus ootab Türi Vibukooli noori ees juba nädala pärast Türgis.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background