Türil jagatakse novembris toiduabi

Pilt on illustreeriv

Sotsiaalministeerium jagab koos Toidupangaga selle aasta sügisel Euroopa enim puudust kannatavate inimeste abifondi ostetud toiduabi. Toiduabi on õigus saada inimestel, kes  käesoleva aasta augustis ja septembris taotlesid ja said toimetulekutoetust või kellele samal perioodil on kohalik omavalitus maksnud perekonna sissetulekust sõltuvat või konkreetse teenuse kulu kompenseerimiseks määratud toetust.

Erinevalt toimetulekutoetuse alusel toiduabi saajatest, kus iga toetust saanud leibkonna liige saab ka toidupaki, on uue kriteeriumi alusel õigus toiduabile konkreetsel toetuse saajal, mitte kogu leibkonnal. Kui inimene on saanud nii toimetulekutoetust kui ka kohaliku omavalituse toetust, saab ta toidupakid toimetulekutoetuse alusel st paki saab ka iga leibkonna liige.

Toiduabi jagatakse Türil Mehaanika tn 3:

Kolmapäev 13.11 kell 9-13
Neljapäev 14.11 kell 9-13
Esmaspäev 18.11 kell 9-13
Reede 22.11 kell 9-13

Üks komplekt toiduaineid kaalub 16 kg ning sisaldab: tatart, nisujahu, neljaviljahelbeid, riisi, kartulihelbeid, õli, suhkrut, veiselihakonserve, kanalihakonserve,  sprotte, skumbriakonserve,  purgisuppi, praekapsast, šokolaadi, kuivatatud puuviljasegu, kohvi,  ananassi omas mahlas, teed, mett, kakaopulbrit ja kõrvitsaseemneid.

Loe lisa!

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background