Türil meenutatakse täna lillelaada kujunemislugu

Imbi Paju

Täna Türil toimuva ülelinnalise hoovimüügipäeva raames, kuhu on registreerunud 19 kauplejat, toimub kogukondliku aruteluna ka  keskpäevane teesalong/ Türi valla kodanike päeva mõttekoda.

Kell 12.00-14.00  ootavad turuplatsil Aianduse ja Mesinduse Seltsi majas (Viljandi tn.16) huvilisi kirjanik Imbi Paju ja ajakirjanik Aimar Altosaar.

Hiljuti valiti kirjanik Imbi Paju mitmesse keelde tõlgitud raamat „Tõrjutud mälestused” Soomes tänapäeva kirjandusklassikute hulka.

Muuhulgas räägib kirjanik huvitava loo sellest, kuidas tekkis lillelaada traditsioon ja kui oluline roll oli Türil esimese vabariigi ajal kogukondlike väärtuste kandjana.

Keskpäevases teesalongis räägitakse ühise arutelu käigus ka ajaloost õppimisest, vastastikusest austusest, kaasamisest, motiveerimisest ja ligimesearmastusest igapäevaelus ning õnneliku elu tulevikuvisioonist

Kohapeal on võimalik osta ka Imbi Paju raamatut „Tõrjutud mälestused” ja autor jagab autogramme.

Kõik on oodatud kaasa mõtlema ja rääkima, tutvuma külalistega, osalema huvitavas teemaarenduses ning saama inspiratsiooni kogukonna arendamiseks ja ise tegemiseks.

Osalejatele on avatud kohvi- ja suupistelaud.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background