Türil on avatud uus  MOBO rada

08/05/2020

Tagasi

Türi Tolli metsas on avatud uus orienteerumise püsirada. Seekord on tegemist MOBO (mobiiliorienteerumise) püsirajaga, millel liikumiseks võib kasutada spetsiaalset mobiilirakendust või paberile prinditud kaarti.
MOBO teeb võimalikuks läbida orienteerumise püsiradu kaasaegselt, asendades traditsioonilised abivahendid uute, tänapäevaste (nuti)seadmetega. Kolm ühes mobiiltelefon asendab kaarti, kompassi ja märkeseadet. Kogu info mobiiliorienteerumise ja selle kasutamise kohta on kättesaadav MOBO kodulehelt http://mobo.osport.ee/

Püsirajal on 15 kontrollpunkti. Nende läbimise järjekorra ja aja saab igaüks ise valida. Kõikide KP-de läbimisel on raja pikkus 4-5 km. Igal KP-l on tunnusnumber, QR kood ja tunnustäht. Raja läbimisel tuleb fikseerida KP tunnustäht või MOBO rakendust kasutades pildistada QR kood ning saata selle kohta teave koos kõigi osalejate nimedega e-posti teel tyrispordiklubi@gmail.com, facebookis Türi Spordiklubide Liit või helistades  58201464. Kõik tagasiside saatjad saavad liikumisürituse “Liigume koos” osaluskaardile märgise ja sarja lõppedes loositakse osalejate vahel välja auhindu.

Orienteerumisklubi JOKA ja Türi Spordiklubide Liidu poolt korraldatavad tervislikud liikumisüritused on eriolukorra perioodil osalustasuta.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background