Türil õpetatakse twerkima

Järgmisel nädalavahetusel toimub Türi Noortekeskuses twerkimise töötuba.

Twerk on hoogne tantsustiil, mis keskendub eelkõige puusade liikumisele. Hetkel on see maailmas väga populaarne ning seda saab näha paljudes välisartistide muusikavideotes.

Töötuppa on oodatud nii algajad kui edasijõudnud vanuses 15 ja rohkem eluaastat. Jalga soovitatakse panna lühikesed püksid või sellised pikad püksid, mis laseksid tuharal vabalt liikuda. Kaasa tuleks võtta ka põlvekaitsmed ja spordijalatsid.

Juhendajaks on võistlustantsu taustaga Marta Jorits, kes on Soomes aluse pannud ja üles ehitanud tantsustuudio nimega Dancest. Tantsijate agentuur Dancest Divas, mis on samuti Marta loodud ja juhitav, tegutseb nii Eestis kui Soomes.

Tantsijana on Marta Jorits töötanud mitu hooaega Ibizal ning käinud Ameerikas end arendamas ja töötubasid juhendamas. Igapäevaselt õpetab Jorits Helsingis asuvas Dancest stuudios mitmeid erinevaid stiile.

Twerkimise töötuba toimub Türi Noortekeskuses pühapäeval, 15. märtsil algusega kell 19.

Osalustasu 5 eurot tasutakse kohapeal sularahas, aga kuna kohtade arv on piiratud, on vajalik eelnev registreerimine e-posti aadressil tyri.tantsustuudio@gmail.com.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background