Türil toimub kohtumine Eesti Keskkonnateenuste AS esindajatega

Alates 1. märtsist  alustab korraldatud olmejäätmeveo teenuse osutamist Türi vallas Eesti Keskkonnateenused AS. Türi vallas on korraldatud jäätmeveoga hõlmatud olmeprügi, kuid vald soovitab siiski kõigil jäätmeid sorteerida. Võimalik on kasutada Türi jäätmejaama ning kogumispunkte, avalikke pakendi ning paberi ja kartongi konteinereid ning pakendijäätmete üle andmiseks Türi linnas on võimalik liituda ka pakendikoti teenusega.

Uus jäätmevedaja saadab jäätmeveo info jäätmevaldajatele välja veebruarikuu alguseks. Juhul kui veebruarikuu keskpaigaks jäätmeveo info ei ole jõudnud, siis tasub sellest teavitada jäätmevedajat või anda teada keskkonnaspetsialistile Janelle Leenurmele.  (e-posti aadressil tartu@keskkonnateenused.ee või telefonil 737 6700 või anda sellest teada ehitus- ja keskkonnaspetsialistile Janelle Leenurmele (e-post Janelle.Leenurm@tyri.ee; tel 384 8279 või 522 7326).

Jäätmevedaja saadab  ka lepingu näidise koos jäätmeveo graafikuga. Eraldi lepingut jäätmeveoks ettevõttega sõlmima ei pea, kui ei soovita jäätmeveo eritingimusi. Lepingu peab sõlmima, kui on soov midagi ettevõtjalt lisaks tellida või sõlmida mingisuguseid erikokkuleppeid või rentida nende poolt jäätmekonteinerit.

Eesti Keskkonnateenuste esindajaga on võimalik kohtuda Türi Vallavalitsuses (Kohtu tn 2, Türi linn) teisipäeval, 11.02.2020 kell 10.00-13.00 ja 13.30-16.00, mille raames on võimalik sõlmida lepinguid, täpsustada andmeid ja esitada küsimusi korraldatud jäätmeveo kohta.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background