Türil tulevad lummavad tulbipäevad

Reedel ja laupäeval toimuvad Türil Lummavad tulbipäevad.

Tulbipäevade avamine on reedel, 29. märtsil kell 13, misjärel saab osaleda erinevates töötubades. Klaasvitraaži õpetab tegema Kazimiera Vellemaa, villaloorist prosside viltimist juhendab Lii Kald, tulbikujuliste glütseriinseepide valmistamist õpetab Anneli Paas ning lillehaldjate meisterdamist juhendab Nobiina töötuba.

Laupäeval, 30. märtsil teevad erinevaid tulbiseadeid MTÜ Eesti Florist esindajad Tuuli Luiga ja Margit Lopez Ortiz, kell 12 räägib tunnustatud hobiaednik ja kollektsionäär Helle Treier teemal  „Tulikaliste lummuses“ ning kell 16:30 algab oksjon, kus haamri alla lähevad floristide seaded ja näitusetulbid. Samuti on võimalus osaleda töötubades, kus lisaks reedestele meisterdajatele õpetab siidimaali tegema Salme Andre.

Mõlemal päeval on avatud tulbinäitus, kus on väljas üle 50 erineva sordi tulpe, osta saab lõiketulpe ning avatud on lillelise käsitöö näitus-müük. Lisaks on võimalus soetada TULBIraamatuid ja tulbipiltidega kalendrit Kevadest kevadeni.

Loeng ja tulbinäitus on kõikidele huvilistele tasuta, töötubade eest tuleb vastavalt materjalide maksumusele välja käia 1-5 eurot.

Lummavad tulbipäevad Türi Kultuurikeskuses on avatud reedel, 29. märtsil kella 13st 19ni ja laupäeval, 30. märtsil kella 10st 18ni.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background