U14 Eesti koondised hakkavad Balti matšil mõõtu võtma Läti ja Leedu eakaaslastega

Reedest pühapäevani peetakse Paides U14 vanuseklassi Balti matš, millest võtavad lisaks vastava vanuse Eesti, Läti ja Leedu koondistele osa TTÜ KK/Rae Spordikooli U15 esindusmeeskond ja tütarlaste U15 Eesti rahvuskoondis, vahendab basket.ee.

Kohtumistega tehakse E-Piim Spordihallis algust reedel 12:00, kui turniiri avamängus kohtuvad Eesti tütarlaste U15 koondis ja Leedu U14. Eesti noormeeste esindusvõistkond läheb reedel vastamisi lätlastega, pall pannakse mängu kell 18:45

Samuti on külalisena turniirile kutsutud TTÜ KK/Rae Spordikooli noormeeste U15 võistkond, kelle lõplik koosseis on veel selgumisel. Nemad lähevad turniiri avapäeval kell 14:15 vastamisi Leedu U14 noormeeste esindusvõistkonnaga.

Balti matš on U14, U16 ja U18 vanuseklasside noortele korvpalluritele korraldatav rahvusvaheline turniir, milles osalevad Eesti, Läti ja Leedu parimad noored pallurid.

Korraldusõigus rändab igal aastal ning traditsiooniliselt korraldab iga Balti riik ühe vanusegrupi turniiri. Viimati toimus U14 vanuseklassi Balti matš Eestis kaks aastat tagasi, 2017. aasta suvel.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background