U21 alistas võõrsil Keila

Paide Linnameeskond U21 teenis Esiliiga B 23. voorus tabelisse juurde kolm väärt punkti, kui võõrsil alistati Keila JK tulemusega 2:0.

Paide viis 43. minutil juhtima Henri Välja ning võiduvärava vormistas 70. minutil Uku Lattik, kes selle tabamusega sai kirja oma selle hooaja esimese värava.

Paide Linnameeskond U21 asub tabelis 23 punktiga 8. kohal. Neljapäeval kohtub U21 võõrsil JK Tabasaluga ja koduväljakul mängitakse 24. augustil, mil vastaseks tuleb Põhja-Tallinna JK Volta.

Võidumängus Keila JK-ga oli Paide Linnameeskond U21 koosseisus Mattias Sapp, Tarmo Neemelo, Uku Lattik, Siim Aer, Kristjan Pelt, Rasmus Kallas, Tanel Neubauer, Joel Kokla, Kevin Metso, Henri Välja, Radmar Arula, Henry Eichenbaum, Marten Lehtsaar, Jaagup Luts, Sten Erik Tuuleveski ja Robin Tarius.