U21 alustas hooaega võiduga

Paide Linnameeskond U21 alustas Esiliiga B hooaega võiduga, kui võõrsil alistati mullu Esiliigas mänginud Tallinna Kalev U21 tulemusega 5:1.

Paide asus kohtumist juhtima juba mängu avaminutil, kui kalevlased söötsid palli 15 sekundiga oma väravasse.

21. minutil sai jala valgeks Kevor Palumets ja 34. minutil Sander Sinilaid.

Kuus minutit enne avapoolaja lõppu jäid kalevlased teenitud kaartide tõttu väljakul vähemusse, ent teisele kolmveerandtunnile mindi vastu suurema tuhinaga, mis päädis auväravaga 55. minutil.

Linnameeskond U21 saatis vastaste väravavõrku veel kaks tabamust – 66. ja 88. minutil, kui täpsed olid Edrisa Lubega ja Jaagup Luts.

Paide Linnameeskond U21 mängis koosseisus Marten Ritson, Kristjan Pelt, Joel Kokla, Kevin Kärp, Ramon Väli, Edrisa Lubega, Radmar Arula, Sander Sinilaid, Ander Ott Valge, Siim Aer, Rasmus Kallas, Jaagup Luts ja Kevor Palumets.

Järgmine kohtumine ootab ees 15. märtsil võõrsil JK Tabasaluga, koduväljakul mängitakse 22. märtsil, mil vastaseks on Keila Jalgpalliklubi.