U21 alustas Taliturniiri suure võiduga

Robin Vestung ja Carmo Toomet. Foto: Paide Linnameeskond FB

Paide Linnameeskond U21 alistas Taliturniiri esimeses mängus Keila Jalgpalliklubi tulemusega 5:0.

Võitjas ei olnud kahtlust juba 25. minutiks, kui Edgar Turi, Kevor Palumetsa ja Kristofer Pihti väravatest oli eduseis 4:0 ning teise poolaja alguses sai Piht kirja ka kübaratriki.

Paide Linnameeskond U21 ridades tegid esmakordselt kaasa kogu teise poolaja mänginud 16-aastased klubi kasvandikud Robin Vestung ja Carmo Toomet.

Linnameeskond U21 mängis Taliturniiril koosseisus Marten Ritson, Rene Merilo, Artur Laks, Robin Vestung, Bruno Caprioli, Steven Pleesi, Kristjan Pelt, Andre Tuul, Siim Aer, Ramon Väli, Joel Kokla, Rait Õlge, Ander Ott Valge, Karl Valge, Kevor Palumets, Kevin Kärp, Edgar Tur, Radmar Arula, Jaagup Luts, Carmo Toomet ja Kristofer Piht.

Järgmisel nädalavahetusel kohtub Paide Linnameeskond U21 Tabasaluga.