U21 hoiab liidrikohta

17/10/2020

Tagasi

Paide Linnameeskond U21 kinnistas Esiliiga B-s tabelis liidrikohta veelgi, kui 16.oktoobril alistati koduväljakul Nõmme Kalju eakaaslased tulemusega 3:1.

Paide viis 16.minutil juhtima Kevin Kauber. Poolajale mindi 2:0 eduseisult, kui oma hooaja teise tabamuse sai kirja Hadji Drame.

Teise poolaja esimestel minutitel said külalised Hiiult avavärava, ent 66. minutil vormistas Kauberi tabamus Paide LM U21 hooaja 13. järjestikkuse võidu.

61 punktiga jätkab U21 tabelis liidripositsioonil, teisel kohal on 53 silma kogunud Tartu JK Welco ning 49 punkiga on kolmas JK Tallinna Kalev U21.

Hooaja lõpuni on jäänud pidada vaid loetud arv kohtumisi. 24. oktoobril võõrustavad meie poisid Rakvere JK Tarvast, keda tänavu on võidetud kahel korral. Mängu avavile kõlab linnastaadionil kell 13.00.

Paide LM U21: Marten Ritson, Mikel Gurrutxaga, Joel Kokla, Siim Aer (K) , Rasmus Kallas, Kevin Metso (56. Radmar Arula), Hadji Drame, Matrix Einer (46. Kevin Kärp), Ander Ott Valge, Kevin Kauber, Jaagup Luts (75. Carmo Toomet).
Varu: Rene Merilo, Kevin Kärp, Carmo Toomet, Radmar Arula