U21 jäi koduväljakul vastasele alla

Paide Linnameeskond U21 pidi reedel Esiliiga B 25. voorus tunnistama koduväljakul tabeli viimase, Põhja-Tallinna JK Volta 2:1 paremust.

Paide jäi kiirelt kaotusseisu, kui 5. minutil ebaõnnestus väravavahil palli püüdmine, mille vastased kiirelt enda kasuks pöörasid ja juhtima asusid. Vaheajale mindi seisult 0:2.

Teisel poolajal said paidelased mängu järk-järgult rohkem sisse, millega kaasnesid ka võimaluste loomised, ent Volta kaitseliin püsis kindlalt. Auvärava sai Paide Linnameeskond U21 kirja 83. minutil, kui Kevin Metso kauglöök lendas värava vasakusse nurka, mis jäi vastaste puurilukule püüdmatuks.

Pärast reedest mängu langes U21 tabelis eelviimasele kohale. Järgmisena ootab meeskonda juba neljapäeval ees võõrsilkohtumine Nõmme Kalju U21-ga, kodus mängitakse taas 2. septembril, mil vastaseks on Vändra JK Vaprus.

Paide Linnameeskond U21 mängis Esiliiga B 25. voorus koosseisus Mattias Sapp, Siim Aer, Tanel Neubauer, Krisofer Piht, Uku Lattik, Patrick Sylva, Robin Tarius, Marten Lehtsaar, Hans Artur Ehman, Steven Pleesi, Joel Kokla, Radmar Arula, Kevin Metso, Rait Õlge, Jaagup Luts, Sten Erik Tuuleveski ja Henry Eichenbaum.