U21 sai Tabasalust jagu

Paide Linnameeskond U21 alistas Taliturniiri teises mängus Tabasalu Jalgpalliklubi tulemusega 1:0.

Mängus, kus 8-kuulise vigastuspausi järel tegi Kevin Kauber comebacki, oli Paide pidevalt üritavam pool. Kohtumise ainsa värava lõi 28. minutil Kevin Kärp.

Teisel poolajal tegid U21 ridades oma debüüdi 15-aastane Simon Usar ning 16-aastased Mätrix Einer ja Gregor Pruual. Head võimalused eduseisu kasvatada olid nii Siim Aerul kui Jaagup Lutsul, ent rohkem väravaid siiski ei löödud.

Paide Linnameeskond U21 jätkab Taliturniiri järgmisel laupäeval, mil vastaseks on Võru Helios.

Linnameeskond U21 mängis koosseisus Marten Ritson, Joel Kokla, Rasmus Kallas, Robin Vestung, Kristjan Pelt, Siim Aer, Bruno Caprioli, Kevin Kärp, Mätrix Einer, Rait Õlge, Simon Usar, Jaagup Luts, Edgar Tur, Kevin Kauber ja Gregor Pruual.