U21 teenis hooaja suurima võidu

Paide Linnameeskond U21 sai kirja senise hooaja suurima võidu, kui Esiliiga B 28. voorus alistati külla sõitnud Võru FC Helios tulemusega 7:3.

Kohtumine algas U21 kiire eduga – esmalt sahistas vastaste väravavõrku juba 18. sekundil Patrick Sylva ning 5. minutil Kristofer Piht. Esimesest üllatusest üle saanud Võru meeskond sai mängu sisse ning vaheajale mindi juba seisult 2:2.

Koduväljaku eelist kasutanud Paide asus teist poolaega juhtima, kui 51. minutil lõi 3:2 edu Kristofer Piht ja 56. minutil 4:2 Sören Kaldma. Kolm minutit hiljem kasutas vastane ära Paide kaitse nõrkuse, pääses kastis peaga löögile ja tablool olid numbrid 4:3.

76. minutil pääses Patrick Sylva löögile ning 5:3 oli juba tõsiasi. Hoolimata sellest, et Henry Eichenbaum pidi paar minutit hiljem jätma meeskonna kollaste kaartide tõttu vähemusse, ei suutnud Võru enam Paide mängumasinat peatada. 88. minutil sai Patrick Sylva kirja kübaratriki ning 90+4 oli kirsiks tordil Sören Kaldma kaunis karistuslöök.

Võidu toel kerkis U21 tabelis 30 punktiga 7. kohale.

Paide Linnameeskond U21 mängis koosseisus Mattias Sapp, Joel Kokla, Kristjan Pelt, Rasmus Kallas, Kristofer Piht, Rait Õlge, Kevin Kärp, Radmar Arula, Jaagup Luts, Kert Kendaru, Siim Aer, Hans Artur Ehman, Sören Kaldma, Patrick Sylva ja Henry Eichenbaum ning varumeestepingil oli Sten Erik Tuuleveski.