U21 teenis väärt võidupunktid

Paide Linnameeskond U21 teenis tabelisse väärt võidupunktid, kui Esiliiga B 30. voorus alistati külla sõitnud JK Tabasalu tulemusega 2:0.

Kodumeeskond asus kohtumist juhtima 27. minutil, kui nurgalöögijärgset segadust kasutas kastis ära Kristjan Pelt. Teine kolmveerandtund jätkus rütmis, kus ohtlikke olukordi loodi mõlemate väravate all. Paide 2:0 võiduvärava lõi 89. minutil Radmar Arula, kes pääses peaga löögile, mis jäi vastaste väravavahil püüdmatuks.

Võidu toel kinnistas U21 tabelis kuuendat kohta veelgi, olles 30 vooru järel tabelisse teeninud 36 punkti. Järgmine kohtumine ootab ees laupäeval, 28. septembril, kui Paide Linnameeskond U21 sõidab Vändrasse, et kohtuda sealse Vaprusega.

Linnameeskond U21 mängis koosseisus Mattias Sapp, Tanel Neubauer, Sören Kaldma, Kristjan Pelt, Siim Aer, Joel Kokla, Rait Õlge, Hans Artur Ehman, Kristofer Piht, Patrick Sylva, Kevin Kärp, Radmar Arula, Siim Luts, Henry Eichenbaum ja Jaagup Luts.