Ugala teatribuss viib homme etendust vaatama

Ugala teatribuss

Ugala teater pakub mugavat võimalust Paidest ja Türilt Viljandisse Ugala teatrisse sõita. Ugala teatri buss, mis viib reedel, 27. septembril vaatama etendust „ Saja- aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus“  tuleb järgi ja toob pärast etendust koju tagasi.

Etendus, mis on pühendatud Ugala teatri algavaks 100. juubelihooajaks on loo keskmeks Allan Karlssoni 100.  sünnipäeva tähistamine.  Kohale on tulnud linnavalitsuse ja ajakirjanduse esindajad, tellitud on tort, eakatekodu elanikud on pannud selga oma kõige pidulikumad riided. Kui peoseltskond Allan Karlssoni tuppa siseneb, pole juubilari ennast aga kusagil. Saja-aastane Allan Karlsson on akna kaudu põgenenud.

Järgneb peadpööritav ja plahvatusterohke tagaajamine läbi suvise Viljandimaa, aga ühtlasi ka rännak läbi Allan Karlssoni elu ja lähiajaloo sõlmpunktide. Oma elutee jooksul satub Allan paljude 20. sajandi pöördeliste sündmuste osaliseks. Ta kohtub Francisco Franco, Harry Trumani, Jossif Stalini, Kim Jong Ili ja veel mitmete suurkujudega, aga ka teadlaste ja hullukeste, kurjategijate ja politseinikega. See on musta huumori ja elava muusikaga vürtsitatud lugu väikesest inimesest, kes suudab suurte sündmuste keskel jääda iseendaks ja uskuda kõige kiuste inimlikku headusesse. Või nagu Allan Karlsson ise armastab öelda: “On, nagu on, ja tuleb, mis tuleb”.

Lavastust mängitakse vaid Viljandis Ugala teatri suures saalis, kasutades selleks ära pea kõik lavatehnilised võimalused.

Etendus toimub reedel, 27. septembril kell 19 ja buss väljub Paide Muusika- ja Teatrimaja parklast kell 17 ja Türi kultuurikeskuse parklast kell 17:20. Buss sõidab tagasi 15 minutit pärast etenduse lõppu.

Reis mugava bussiga Viljandisse ja tagasi maksab sooduspakkumisega vaid 6 eurot. Bussis on piiratud kohtade arv.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background