Väärikaid oodatakse kinohommikule

Homme on Paide Muusika- ja Teatrimajas taas väärikate kinohommik, kus linastub sajandi suurfilmiks nimetatud „Tõde ja õigus“.

Lootusest ja teotahtest pakatav Andres tuleb koos noore abikaasa Krõõdaga võlgu ostetud soisele talukohale uut elu rajama. Vargamäe Mäe talust peab saama koht, mis perekonna eest hoolitseb. Majapidamine nõuab palju tööd ja järjekindlust – algab elukestev võitlus nii lootuse ja saatuse kui ka kiusliku naabrimehe Pearu poolt mängitavate vingerpussidega.

Kui elukaar jagab Andresele rohkem kannatusi kui kauaoodatud tulemusi, hakkab mees üha meeleheitlikumalt otsima tõde ja õigust nii kohtust, kõrtsist kui ka Piiblist, tuues oma otsinguil ohvriks perekonna, lähikondlased ja iseenda. Unelm õitsvast ja perekonna eest hoolt kandvast Vargamäest vajub üha sügavamale reaalsuse varju.

Filmi „Tõde ja õigus“ massistseenides tegi kaasa ka hulgaliselt järvalasi.

Väärikate kinohommik Paide Muusika- ja Teatrimajas algab homme, 26. veebruaril kell 12. Pilet maksab 4 eurot, mis sisaldab ka kohvi, teed ja pirukat, mida pakutakse tund enne seansi algust muusika- ja teatrimaja kohvikus.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background