Väärikaid oodatakse kinohommikule

Homme on Paide Muusika- ja Teatrimajas taas väärikate kinohommik, kus linastub seikluslik animafilm „Kapten Morten lollide laeval“.

Morten on leidlik ja uudishimulik poiss. Saatuse tahtel on ta sunnitud elama koos kasuvanematega, kes ei näe tema loovas tegevuses muud kui pahatahtlikku huligaanitsemist.

Emata Morten ei ole siiski orb – tema isa on kapten, kes töö tõttu peab suurema osa ajast merel viibima ja ka Morten soovib isa eeskujul kapten olla. Ta ehitab endale mängulaeva, mille mehitab erinevate putukatega.

Unenäoline paralleelmaailm kirjeldab Morteni elu groteskses võtmes, kuid mingil hetkel maailmad segunevad ja nii päris- kui ka fantaasiamaailm ähvardavad kokku kukkuda. Mõlema maailma päästmiseks on vaja julgelt tegutseda ja Morten võidab ohud kangelaslikult. Tema kindlameelse tegutsemise taga on põhimõte – kapten ei jäta kunagi.

Väärikate kinohommik Paide Muusika- ja Teatrimajas algab homme, 7. mail kell 12. Pilet maksab 4 eurot ning sisaldab ka kohvi, teed ja pirukat, mida pakutakse tund enne seansi algust muusika- ja teatrimaja kohvikus.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background