Väätsa jalgpallis sai läbi üks ajastu

Foto: Maarja Trauss

Väätsa jalgpalliklubi annab teada, et ei osale  käesoleval aastal Eesti meeste meistrivõistlustel. „Kuna klubis muutusid kiiresti väga tähtsad tegurid, võttis klubi vastu otsuse mitte osaleda ka juba 2018. aasta meistrivõistlustel, kuna osalemine oleks vastuollu läinud klubi põhitõdedega,“ seisab teates.

Nüüd, kui on kindel, et klubi 2019. aastal meistrivõistlustel ei osale, on läbi saanud ka Väätsa jalgpalliklubi esindusmeeskonna esimene ajastu.

Väätsa alustas oma teekonda Eesti jalgpallis 2012. aastal rahvaliigast ning lõppes 2017. aastal.

Väätsa suurimateks saavutusteks võib lugeda: 2013. aasta augustis sai Väätsa jalgpalliklubist esimene rahvaliigas mängiv klubi Eesti jalgpalli ajaloos, kes jõudnud rahvaliiga klubina Eesti karikasarjas 1/16 finaali.  2015. aasta sügisel sai meeskonnast esimene neljandas liigas mängiv klubi, kes jõudnud Eesti karikasarjas 1/8 finaalini, 2017. aasta meistrivõistlustel lõpetas Väätsa III liiga ida tsooni 3. kohaga, kogudes 41 punkti.

Loodus teatavasti tühja kohta ei salli. Suur hulk Väätsa mängijaid on liitunud Paide Linnameeskond IV meeskonnaga, kes alustab oma hooaega III liiga Ida piirkonnas 5. aprillil.

Väätsa kõige nooremate grupp osaleb esmakordselt Eesti meistrivõistlustel, U10 vanuseklassis. Väätsal on kaks toimivat lastegruppi, keda juhendab jätkuvalt Taavi Parts. Lapsi on kokku 42. Septembris avatakse uus treeningrühm, kuhu on oodatud lapsed vanuses 5.-7. eluaastat.

“Klubi jätkab kvaliteetsete treeningute andmist Väätsal, kus eesmärk on läbi spordi kasvatada lapsi, õpetada nendele jalgpalli, harrastada liikumist ja saada rõõmu spordist ja tuua noori spordi juurde. Klubi plaanib toetajate abil korraldada klubi lastele erinevaid väljasõite, soetada kvaliteetseid treeningvahendeid, korraldada suvelaagrit ja loob noortele turniire. Selle aasta aprillis soovitakse alustada Väätsale uue spordiväljaku ehitamisega, millega luua uued ja moodsamad treening- ning vabaaja veetmise tingimused Väätsa noortele ja elanikele,” sõnas klubi eestvedaja Taavi Parts.

Kas Väätsa meeskond veel uuesti kokku saab ja mängima hakkab, seda endine peatreener ümber ei lükka, aga ei kinnita ka. Seda näitab aeg.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background