Väätsa noored ootavad hääli, et täituks unistus kööginurgast!

30/09/2020

Tagasi
Septembrikuu jooksul oli noorte piirkondlikute omaalgatuste konkurss “Nopi Üles” taas avatud noorte erinevatele ideedele.
Ideede projektikonkurss on mõeldud toetamaks noorte omaalgatuslike ideede väljatöötamist ja elluviimist.
Tegevuste kaudu saavad noored panustada oma kodukoha arengusse ning edendada koos teiste eakaaslastega aktiivset eluhoiakut. Ühe projekti jaoks saab taotleda kuni 2000 eurot.
Oma idee esitamiseks tuli kokku panna vähemalt 2-liikmeline grupp. Kõikide ideede esitajatega võeti seejärel ühendust, et paika panna lõplik tegevuskava ja toetuse vajadus.
Järgmiseks sammuks, et projekt saaks rahastuse, tuli üles filmida video või luua poster, mis kirjeldab antud projekti vajalikkust.
Videod või postrid laetakse üles „Nopi Üles!“ Facebook´i lehele, kus idee algatajate sõbrad ja kogukond saab sellele hoogu anda. Kohe, kui on kokku saadud 200 meeldimist, saab alustada idee elluviimisega.
Kui mingil põhjusel seda kahe nädalaga kokku ei saada, kaasatakse noortemeelne komisjon, kes annab oma arvamuse.
Järvamaalt osalevad oma ideega Väätsa Põhikooli õpilased Jaanika ja Keilin, kelle soov on saada Väätsa Noortetuppa kööginurk, et kohalikel oleks võimalus osaleda kokandusringis ning õppida köögis vajaminevaid elementaarseid oskusi.
Toeta noorte ideed, mida nad tutvustavad SIIN

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background