Väätsa Põhikooli direktoriks sai Anneli Mand

Täna toimunud Türi vallavalitsuse istungil otsustati alates 11. märtsist kinnitada ametisse uus Väätsa Põhikooli direktor, kelleks on viimased 5 kuud samas koolis direktori kohusetäitja ametis olnud Anneli Mand.

Ta on Väätsa Põhikooli vilistlane, kes pärast kõrgkooliõpinguid suundus kooli tagasi, et omandatud tarkust lastele õpetajarollis edasi anda. Õpetajana töötas Anneli Mand Väätsal 10 aastat. Pidev eneseareng ja täienduskoolitused viisid Mandi haridusvaldkonnas järgmise etapini ning viimased 14 aastat töötas ta õppealajuhatajana.

Anneli Mand ütles, et niimoodi kooliga justkui „kokku kasvades“ on kooli hea käekäik talle südamelähedane ja äärmiselt oluline. Ta mõistab maakooli tähtsust kogukonnas ja koolijuhi ametis tahab anda oma panuse kooli usaldusväärsuse ja hea maine säilimisse.

Vallavanem Pipi-Liis Siemanni sõnul osutus Anneli Mand valituks, kuna on näidanud oma pühendumist koolile ning viimaste kuude jooksul ka suutlikkust kooli juhtimisega edukalt toime tulla. Tal on olemas koolijuhi jaoks vajalikud kompetentsid ning arusaam nüüdisaegsest õpikäsitlusest.

Väätsa Põhikooli direktori valimiseks moodustatud ajutine komisjon valis Anneli Mandi viie kandidaadi seast välja ühehäälselt.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background