Väätsal avatakse hoovid ja kohvikud

Pühapäeval toimub Väätsal hoovimüük ja avatakse kodukohvikud.

Ettevõtmise vedaja Rainer Pesti selgitas, et kui teisel pool järve asuvatel kortermajadel on juba mitu aastat olnud oma festival, siis tuli idee teha midagi, mis ka teisel pool kallast asuvate eramajade inimesed kokku tooks. Nii avataksegi pühapäeval hoovid, kus on kodukohvik ja turg, kus müüa oma üleliigseid asju ja inimestega suhelda.

Hoovimüügilt saab osta lasteriideid, jalanõusid, tööriistu, mööblit, kodusisustustarbeid ja kõike muud põnevat. Pesti lisas, et möödunud korral oli näiteks müügis ka üks heas korras Žiguli.

Kodukohvikutes pakutakse kohalike elanike valmistatud hõrgutisi, olgu selleks siis maitsev kook, suus sulavad vahvlid, jäätisekokteil või käsitööburger.

Uue asjana on tänavu Ülejõe 11 hoovis avatud lastenurk, kus lapsed saavad joonistada ja pallimänge mängida. Et vanemad saaksid rahulikult kohvikus istuda või ringi jalutada, tegeleb seni lastega indiaanitüdruk. Lisaks on lastel võimalus Väätsa Wakepargis akuautoga sõita ja teha näomaalinguid.

Hoovimüük ja kodukohvikud ootavad külastajaid pühapäeval, 11. augustil kella 11st 14ni Väätsal Ülejõe, Mäe ja Järve tänavatel.

Täiendavat infot jagab Rainer Pesti telefonil 56698661.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background