Vabatahtlikud asuvad laupäeval Roosna-Allikul kaduma läinud Luulet otsima

21. detsembril, jäi Järvamaal Roosna-Alliku alevis teadmata kadunuks 81-aastane Luule. Kuna Luulet ei ole tänaseks leitud, siis planeerib OPEROG Operatiivne Otsingugrupp  laupäeval, 05. jaanuaril  korraldada maastikuotsingu.

Luule elab Roosna-Alliku alevist umbes 0,5 kilomeetrit Rakvere suunas. Tema tavaline liikumisteekond hõlmas kodu, kauplust ja teenuspunkti Pargi tänaval.

Hetkel viimane teadaolev info Luulest on  21. detsembrist Roosna-Allikult, kui Luule jääb videovalve kaadrisse, liikudes jalgsi kodu poolt kell 15:55 Roosna-Alliku kauplusesse ja ca pool tundi hiljem, kell 16:30 kauplusest suunaga kodu poole, kuhu on teada, et ta sel päeval ka jõuab, sest tema sisseostud on avamata kujul tema kodus alles.

Luulel on vastavalt SA Kadunud poolt kogutud infole seljas tumehallikat-sinakat värvi mantel, jalas musta värvi püksid ja musta värvi mitte heas korras poolsaapad. Tal on halli värvi sall ja peas beezikat värvi kootud müts. Pruuni värvi sõrmkindad on tal koos dokumentide, kaartide ja rahaga valget värvi kilekotis, mis peaks tal olema endiselt kaasas. Luule liigub kühmus ja omapärase kõnnakuga lühikeste vahemaade tagant peatusi tehes. Tema silmanägemine valmistab talle raskusi kaugemalolevate objektide äratundmisel.

Luulet on otsinud politsei ja sugulased, kuid pole teda seni otsingute käigus leidnud.

OPEROG Operatiivne Otsingugrupp  kutsub appi  kõiki, kellel on võimalik Luulet otsima tulla. Koguneda palutakse  laupäeval, 05. jaanuaril kella 10:00-ks Roosna-Allikul Pargi tn. 10, kultuurimaja uksest sisse tulles saalis paremat kätt. Otsingupiirkonnaks on planeerinud piirkonnad Luule elukoha ümbruses ning vastavalt tänaseks kogutud infole tema igapäevastest liikumistest.

Otsingut juhatab kohapeal OPEROG poolt Aare Rüütel, kellega saab kontakti telefonil: 52 42 776.

Loe lisa SIIT!

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background