Vähiliit teeb kodumaise pesubrändiga heategevuslikku koostööd

Kodumaine pesubränd BonBon Lingerie osaleb oktoobri jooksul heategevuskampaanias „Terve Eestiga vähi vastu“, mille käigus annetatakse igalt sügiskollektsiooni toote ostult 2% Eesti Vähiliidule vähiennetuse ja haiguse varajase avastamisega seotud tegevusteks.

BonBon Lingerie on 15-aastase ajalooga kodumaine disainerpesu bränd, mis pakub oma tooteid nii Eestis kui välismaal. Tallinnas käsitööna valminud pesu märksõnadeks on kõrgeim tootmiskvaliteet, parimad materjalid ja julge disain.

BonBon Lingerie tegevjuht Marge Muug ütles, et nende jaoks on koostöö märgilise tähendusega, kuna ettevõte seisab igapäevaselt naiste heaolu ja enesetunde tõstmise eest ning Eesti Vähiliitu toetades on võimalus anda selleks oma panus.

Muug lisas, et pesubrändi kollektsioonid on inspiratsiooni saanud iseseisvatest ja tugevatest naistest. Selline naine seisab igapäevaselt oma tervise eest ja sinna juurde võiks kuuluda ka regulaarne sõeluuringutel osalemine.

Vähiliidu juht Maie Egipt sõnas, et rinnavähk ei põhjusta varajases staadiumis vaevusi ega valu, seega on tähtis, et naised ka ilma kaebuste või sümptomiteta uuringul käiksid. Uuringuga on rinnavähile viitavaid muutusi võimalik avastada isegi kuni 5 aastat enne kaebuste tekkimist ja selles staadiumis on rinnavähk ravitav.

Eestis tehakse rinnavähi sõeluuringut naistele vanuses 50-69 eluaastat. Uuringu eesmärk on avastada rinnavähk võimalikult varases staadiumis ning vähendada sel moel haigusesse suremust ja tõsta haigete elukvaliteeti. Vähiregistri andmetel haigestub Eestis igal aastal rinnavähki keskmiselt 700 naist.

Järvamaal saab BonBon Lingerie pesu soetada Türil Viljandi tn. 11 asuvast salongist Ilupank.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background