Valgma ridaküla kutsub külla

Reedel ja laupäeval toimuvad Valgmal ridakülapäevad.

Kaheksa Valgma küla talu avavad oma väravad ja ootavad külalisi tutvuma külaga, ostma käsitööd, maitsma kodukohvikute hõrgutisi ning uudistama vanavara ja vaatama vanu filme.

Ridakülapäevad saavad alguse homme kell 11, mil Uuesauna, Pinsi, Tõntsu, Möldre, Uustalu, Treiali ning Hindreku peomaja ja Hindreku talu on külastajatele avatud.

Valgma ridakülapäevade pidulik avamine on kell 18 külaplatsil, kell 20 jätkub õhtu tantsuga Tihvan Big Bandi saatel ja avatud on ka baar.

Laupäeval avatakse talude väravad samuti kell 11. Igal täistunnil on Uue-Kulli talus vanaaegse filmi linastus koos filmitutvustusega ja vaadata saab ka vanavaranäitust.

Kell 12 astub külaplatsil üles rahvatantsurühm Jürid-Marid, kell 13 avatakse Hindreku peomajas Kristel Eidemanni rahvuslikult disainitud rõivaste näitus, kell 14 esineb külaplatsil rahvatantsurühm Vallatsi koos meessolistidega ning kell 16 algab Alburahva Teatri etendus „Võõras mees majas“.

Valgma ridakülapäevad lõpetab laupäeval kell 20 algav videodisko, kus muusikat mängib DJ Einar Kapp.

Lastele mõeldud programm algab mõlemal päeval kell 12, avatud on batuut, tehakse näomaalinguid ja kell 13-17 saavad lapsed sõita poniga.

Lisaks tehakse mõlema päeva täistundidel ajarännak läbi Valgma küla ajaloo.

Lähemat infot Valgma ridakülapäevade kohta saab telefonil 5278707 ja veebiaadressilt www.valgmaselts.ee.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background