Viikingid jäid alla tabeli viimasele

Saku I liiga kohtumises pidi tabeli kuuendal positsioonil paiknev Paide Viking Window korvpallimeeskond koduväljakul vastu võtma 82:92 kaotuse tabeli punase laterna rollis olevalt KK Hito/BC Karjamaa meeskonnalt.

Kohtumist alustas näljasemalt Hito, juhtides viieminutilise mängu järel 12:0. Veerandi teises pooles suutis Paide Karl-Kristjan Vaabi kolme kaugviske abil Hito eduseisu suurenemist pidurdada, kuid Hitol oli Erik Raua näol samuti olemas mees, kes avaveerandajal kolm kolmepunktiviset realiseeris. Esimene veerand 30:15 Hitole. Teisel veerandil kasvas Hito edumaa peale Jarko Kooli kahepunktiviset juba üle 20 punkti (41:20), poolaeg ida-virumaalastele 51:34.

Teise poolaja Paide küll võitis 48:41, kuid sellest jäi KK Hito/BC Karjamaa vastu väheks ning hooaja esimesed seitse kohtumist kaotanud külalised said turniiritabelisse kirja teise järjestikuse võidu, vahendab Korvpall 24.ee.

Viikingite resultatiivsem korvikütt oli 28 punktiga Karl-Kristjan Vaab, Rauno Nurklik lisas omaltpoolt 13 punkti.