Võrkpallimeeskond pidi vastaste paremust tunnistama

IMSport/Järvamaa võrkpallimeeskond pidi reedel rohkearvulise kodupubliku ees tunnistama möödunud hooaja hõbemedalimeeskonna BMF/Rakvere Võrkpalliklubi 3:0 paremust.

Hooaja teisele mängule vastu minnes lootis peatreener Ilmar Mõttus küll esimest võitu, ent andis endale aru, et vastased on ülimalt tugevad servi vastuvõtul ja kaitsemängus, mida külalised reede õhtul Väätsal ka näitasid.

Kuigi Mõttuse sõnul mängis IMSport/Järvamaa tunduvalt paremini kui hooaja avamängus Tallinna Ülikooliga, eksisid rakverelased palju vähem ja kaitses toodi ridamisi tugevaid rünnakuid üles.

Rünnakutel tõi Mõttus välja mitu probleemi, mis said mängule saatuslikuks: esiteks ei laabunud side- ja esitempo koostöö nii nagu oleks pidanud ning teiseks oli näha, kuidas vastaste kaitsjad seisid väljakul õigetes kohtades ja võtsid järgemööda järvalaste rünnakud üles, ka blokielemendis ei sujunud kõik nii nagu oleks pidanud.

Järgmisena ootab IMSport/Järvamaa meeskonda võõrsil ees kohtumine Neemecoga ja pühapäeval kell 12 oodatakse kõiki poolehoidjaid taas Väätsa Tervisekompleksi, kus võõrustatakse Võru meeskonda.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background