Võrkpallurid alustavad lahingut

Foto: Maarja Trauss

IMsport/Järvamaa võrkpallimeeskond alustab homme oma teekonda Eesti võrkpalli esiliiga tippu.

Hooaja esimene mäng toimub Väätsa Tervisekompleksis, kus vastaseks on eelmise hooaja põhiturniiri võitja Tallinna Ülikool, kes on seadnud eesmärgiks võita liiga ilma ühegi kaotuseta. Seega on peamiselt Ilmar Mõttuse, Villi Vantsi ja Piret Reinfeldi kasvandikest moodustatud meeskonda ees ootamas keeruline tuleproov.

Võistkonna peatreener Ilmar Mõttus sõnas, et seda on veel raske öelda, kas ja kuidas meeskond algavaks hooajaks ja mänguks valmis on. Paratamatult tuleb leppida sellega, et suurem osa täiskasvanutest on osaliselt välismaal tööl ning samas tuleb noortele ikka ja jälle meelde tuletada lihtsaid tõdesid nagu professionaalsus, pühendumine ja vastutus.

Mõttus lisas, et trenni on tehtud usinalt ja kõik mehed on oma arengus edasi läinud. Mis puudutab meeskonna sidemängijaid ja esitempot, siis see osapool on hea ja selles osas teistele alla ei jääda, kuid suur küsimärk on nurga- ja diagonaalründajad. „Kui saame servid kätte, siis vast pole hullu, aga kui vastane servib meid pilbasteks, siis ma kardan, et me jääme nurkadest jänni,“ mõtiskles Mõttus.

Ilmar Mõttuse hinnangul on hooaja esimene kohtumine Tallinna Ülikooliga keerukas, sest selles meeskonnas pole ühtegi nõrka lüli ja nagu nende esindaja ütles, siis nemad tahavad liiga võita ilma ühegi kaotuseta.

Tallinna Ülikooli meeskonnas on pallimas mitmeid tugevaid mängumehi, eesotsas legendaarse Argo Araku ning meie kandi tähtmängijate Virko Vantsi ja Urmas Piigiga.

IMsport/Järvamaa võrkpallimeeskond kutsub kõiki poolehoidjaid endale kaasa elama homme õhtul kell 19 Väätsa Tervisekompleksi. Kelleltki piletiraha ei küsita.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background